Sonbahara Özel Saç Trendleri 2018

Sonbahara Özel Saç Trendleri 2018
20 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 18 kez okundu.

Kış sezonu yaklaşırken her şey gibi saçlar arasında da bir moda düzeni oluşmaya başladı. Baştan aşağı modaya uymak istiyorsanız bu stile saçlarınızı da eklemelisiniz. Eğer sizde modayla uyum içerisinde olmak isterseniz diye 2018-2019 saç trendlerini için derledik.

Kaküllü , Katlı Bob Kesim Saçlar

 Son yıllarda sıklıkla gördüğümüz Bob kesim tarzı bu sezonda da bizlerle. Yataktan kalkmışçasına kısacık saçları sokaklarda cafeler de çoğunlukla göreceğiz. Bu kesim tarzı adeta son zamanların gözdesi niteliğinde. Fakat her saç türü için öneremiyoruz. Kabarık ve kalın saçlar da çok hoş durmayabilir. Ancak araya kat attırırsanız bunun önüne geçebilirsiniz.

Deneysel Topuzlar

Sıkı bağlanmış kısa sürede yapılan dağınık deneysel topuzlar. İnternette de bulacağınız mükemmel modelleri deneyebilirsiniz. Saçınızın modelinizi örgülerle de süsleyebilirisiniz.

Rapunzel Gibi Uzun Saçlar

Bir süredir kodluğunu kaptıran uzun saçlar bu sezonda geri dönüyor. Uzun saç severler bu sezon da çokça mutlu olacaklar. Ortamda çokça uzun saç modellerini göreceğiz. Burada en çok dikkat etmeniz gereken şey saçlarınızın karışık görünmesini engellemek. Uzun saçların dezavantajıdır. Uzun ve bakımlı saçlar ile yeni sezonda çok iyi olabilirsiniz.

90’ların Aksesuarları Tekrar Bizlerle

90’larda kullanılan ev tokalarını bu dönemde de bulmak mümkün. Enerjik ve renklerle dolu bu tokalar tekrar piyasa da. Anlaşılan bu dönemde de doksanların enerjisini sıklıkla göreceğiz. 90’lardan kastımız şimdilerde kullandığımız ev tokalarıdır.

Bohem Tarz Örgüler

Saç örüklerimiz her zaman bizimle beraber. Saç örükleriniz ile spor görünüme sahip olduğunuz gibi şıklığı da yakalayabilirsiniz. Yeni sezonda bu örgüler biraz daha şıklık ve özgünlük istiyor.

Punk Tarzı Saçlar

80 ve 90’ların esintisi punk ile devam ediyor. Asi ve kabarık saçları podyumlarda göremeye alışmıştık. Artık sokaklarda da sıklıkla göreceğiz.

Ense de Birleşen At Kuyrukları

Sade, modern ve seksi bir model olan ensede birleşen at kuyrukları kış ve sonbahar mevsimlerinin en büyük kurtarıcılarından birisidir.

Parlak Taşlı Saç Tokaları

Özgürce dağıttığımız saçları bu tokalar ile topluyoruz ve yenilenmekte olan modaya ayak uyduruyoruz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git