Ruh Eşinizle Tanıştığınızın İşaretleri

Ruh Eşinizle Tanıştığınızın İşaretleri
27 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Bu zorlu hayatta hep ruh eşimizi ararız. Bundan dolayı ilişkiler de istediğimiz sonuçla karşılaşamayınca yaftalarız. Ruh ikizimizi bulduğumuzu zannederiz ve ancak bir şeyler ters gitmeye başlar. Ruh ikizinizin olmadığına birlikte vakit geçirdiğiniz sevgilinizi iyice tanıdıktan sonra karar verebilirsiniz. Bu genel de kendinizi boşlukta hissetme ve eksik hissetme ile açığa çıkar. Her kimsenin mutlaka yol arkadaşım diye nitelendirebileceği bir ruh eşi vardır. Bu kimseler ile hayat daha manalı hale gelir.

İnsanlar bazen öyle bir hale gelir ki anlık etkilerle ruh eşi olduğuna inandığı kişilerle ani evlilik yapıp daha sonara boşanma ile sona erdirebiliyorlar. Bu durum da zamanla aşka inancın kaybolmasını sağlayabiliyor.

Bizde Sizler için hayatınızdaki insan ruh eşiniz mi yoksa sadece anlık bir ilgi onu anlamanız için bazı maddeler derledik.

  • Onunlayken dejavu yaşıyor musunuz? Eğer sevgilinizle ya da hoşlandığınız kişiyle bu tarz garip bir hisse kapılıyorsanız muhtemelen geçmişte bir yerlerde buluşmuş olmalısınız.
  • Anlatılması güç bir duygu hissediyorsanız ve bu duyguyu tarif edemiyorsanız aranızdaki bağ ve tutku çok güçlü olabilir.
  • Karşılıklı konuşurken birbirinizi dinliyorsanız ve anlıyorsanız ruh eşi olabilirsiniz. Bazen kelimelere de dökülmeden anlaşmak aradaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu gösterir.
  • Kusursuz ve mükemmel görünüyorsa onun kusurlarına aşıksanız aranızda kolay kolay kopmayacak kadar güçlüdür. Eğer karşınızdaki partnerinizin kusurları size yokmuş gibi görünüyorsa ve onu olduğu gibi kabul ediyorsanız. O sizin ruh eşiniz olabilir.
  • Karşılıklı yaşadığınız olumlu olumsuz bütün duygular ne kadar yoğun ise o kadar ruh eşiniz olabilir. Bunu sadece aşk anlamında düşünmeyin. Aranızdaki nefret duygusu da aslında bağın kuvvetliliğini gösteriyor.
  • Ruh ikizi olan kişiler arasındaki uyum sebebi ile dünyaya karşı tek bir vücut olabilme özelliğine sahiptirler.
  • Aynı anda telefonla birbiriniz aramak, aynı anda aynı şeyleri yapmak ruh ikiziniz ile aranızdaki bağı gösterir.
  • Onunla iken kendinizi güvende hissediyorsanız ruh eşinizi buldunuz diyebiliriz.

 


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git