Gelin Ayakkabıları 2018

Gelin Ayakkabıları 2018
25 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 18 kez okundu.

2018 düğün sezonunda da diğer moda dallarında olduğu gibi bohem tarz ön planda. Bohem stil ile ihtişamı birleştirerek karşımıza çıkıyor. Bu sene kabarık modellerden ziyade katlı, kesik ve düz eteklerden oluşuyor. Swaroski taşlardan, dantel, tül ve tüylerden oluşmaktadır. Çiçek motifler, apliklere pelerin ve fiyonklar eşlik ediyor.

Bu Senenin Düğün Ayakkabıları

Düğün zamanı gelinlikten çiçek buketine, saç modelinden gelin ayakkabısına kadar bütün her şey büyük bir uyum içindedir. Detaylarla bütünü tamamlarsınız. Eğer düğün zamanı gelinliğinizi diktirmek isterseniz ayakkabınızı da gelinlik kumaşından yaptırabilirsiniz. Butiğinizden aldığınız fazla kumaş ile ayakkabınızı yaptırabilir. Detaylarda bütünlük yaratabilirsiniz.

Gelin ayakkabısı seçerken saatlerce gelinlikle ayakta duracağınızı göz önünde bulundurarak ayaklarınızın rahat edeceği ayakkabılar seçmelisiniz. Son zamanlarda düğünlerde iki ayakkabı seçme modası var. Seçeceğiniz ayakkabıların biri her zamanki gibi düğün modellerine uygun topuklu taşlı son derece şık modeller olmalıdır. Standart stile sahip olan bu ayakkabılar düğün girişinde, nikah kıyılırken ve fotoğraf çekimleri sırasında kullanılır. Düğünün klişeleri ve ilk başları geçtikten sonra sıra geldi eğlence kısmına. Gecenin ilerleyen saatlerinde daha yen nesil ayakkabılarla karşılaşıyoruz. Sandaletler, Babetler ya da spor ayakkabılarının taşlı tüllü ve kurdelalı hallerini görüyoruz.

Gelin Ayakkabısı Seçerken Neye Dikkat Edilmeli

Düğününüzün olacağı mekana göre seçimler yapmalısınız. Örneğin düğününüz kumsalda olacaksa ya da kır düğünü ise toprağa gömülmeyecek, dolgu topuk ya da babet tarzı modellere yönelmelisiniz. Eğer düğün konseptiniz şatafatlı ve taşlı bir mekanda yapılacaksa gelinliğinizle beraber ihtişamlı bir stile sahip olmalısınız. İhtişamlı modele sahip gelinliğinizin altına şık bir stile sahip stilettolar tercih ederek uyumu yakalayabilirsiniz. Ayakkabıyı satın alırken ayakkabıyı uzun süre giyeceğinizi göz önünde bulundurarak tercih etmeniz. Son sezonlarda ayakkabılar ergonomik rahatlık göz önüne alınarak üretiliyor.

2018 Yılı Gelin Ayakkabısı Trendleri

Bu sene ayakkabılarda dantel ve inci detaylarını sıklıkla görüyoruz. Son birkaç yıl önce başlayan bu akım hala liste başında devamlılığını koruyor. Son trendler arasında özel yaptırılan ayakkabılar da mevcut.

 

 

 


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git