Eski Eşyalarınızdan Yeni Tasarımlar Yapmak

Eski Eşyalarınızdan Yeni Tasarımlar Yapmak
29 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Hemen hemen neredeyse hepimizin evinde kullanılmayan eski püskü ama bir o kadar da atmaya kıyamadığınız bir çok eşya bulunmaktadır. O eşyalarınız sizler için çok kıymetli olduğunuz (bir anısı ya da bir gün bir işinize yarayabilecek) diye saklıyorsunuzdur. Bizlerde bu eşyalardan bir şey olabilir diye sizlere bu yazımızda eski eşyalarınızdan yeni şeyler çıkararak yeni anıları üzerine ekleyebilir, anılarınızı ve eşyalarınızı kaybetmeden güzel şeyler elde edebileceğiniz göstereceğiz.

Düşüncelerimizde yaşatmış olduğumuz hobi dünyasının ne kadar uçsuz, bucaksız olduğunu biliyor, kafanızda bazı tasarımlar ile yeni şeyler oluşturarak yaratıcılığınızın önemini fark edebiliyorsunuz. Bugüne kadar kıyıp atmadığınız eşyaları evinizin dekore kısmında yep yeni kıyafetler yapmak için kullanabilir, eski eşyalardan ne kadar kullanışlı bir tasarım harikası eşyalar çıkarabileceksiniz.

Eski Bavulunuzdan Sandalye Yapmak

Eski tip oluşturulan bavulları hatırlıyorsunuz. Bizler bu bavulları kullanarak bu bavulları kullanışlı haline getirebileceğiz. Özellikle bu bavullar sizin ile ya da ailenizde ki bireyler ile birden fazla seyahate çıkarak bir çok yer gördü bu yüzden evinizden ayırmadığınız bavulu kullanarak vintage bir sandalye olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede bir çok anınızın üzerinde oturabilir, geçmişte gezmiş olduğunuz yerleri tekrardan hatırlayarak birazda olsun hüzünlenebilirsiniz.

Sandalyeden Raf Yapmak

Eviniz de şuan ki yaşantınızın içerisinde yapmış olduğunuz dekorasyona uymayan sandalyeleriniz olabilir. Bu sandalyeleri tekrardan atmak ve yerine gayet dekoratif raflar ve elbiseler asabileceğiniz bir düzenek yapmanız mümkün olabilmektedir. Evinizde modern bir görünüm ve sizlere özgün bir tasarım ile birlikte bu sandalyeleri değerlendirebilmenizin mutluluğunu yaşayabilir güzel kitaplarınızı bu raflara koyarak en iyi şekilde yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Biriktirmiş Şişelerden Lamba Yapımı

Bazı kişiler yaşantıları boyunca içmiş olduğu içki şişelerini biriktirerek anı olarak saklamaktadırlar. Şekil olarak hoşunuza gitmiştir, hoş bir sohbet esnasında sizin ile birlikte sizin içkiniz olarak sizlere yardım etmiştir gibi durumlar için o şişeyi atmayarak saklayabilirsiniz. Bu yüzden bir çok şişe birikince muhafaza etmek bir o kadar da zor olmaktadır. İşte bu şişeleri lamba yaparak değerlendirmek şişeleri saklamanın en güzel ve en romantik yoludur.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git