Deniz kıyısında Kulubeler

Deniz kıyısında Kulubeler
1 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Hayatımızda en çok istediklerimizin arasında böyle evlerde oturmakta vardır.

Ancak bazılarımız bunu gerçekleştiriyor bazılarımız ise maalesef gerçekleştiremiyor. Gerçekleştiren arkadaşlar içinde yüklü miktarda paralar bulunması gerekiyor bunun içinde çok çalışmak vs. vs. ancak başaramayan arkadaşlarımızda para sıkıntısı veya zaman yetersizliği vs olmaktadır.

Bazılarımızın hayallerini süslemiş olan, uçsuz  maviliğin kıyısında, yanı başında duran ufak kulübeler bulunur. Masmavi denizin kıyısında sade doğayla iç içe bir ev hayal edin.

Bu ev denizden gelen dalga sesleri, hafif bir esinti, huzurlu ve sessiz bir ortam, muhteşem bir manzara olacak. Böyle bir evde sevdiğinizle geçireceğiniz dakikalar sanki normal yaşantımızın bir yılına denk bir mutluluğu verebilir benim düşüncem ile. Denizin ılık ikliminde, şehir kalabalığından uzak, huzurlu ve sakin bir yaşam.
Deniz-kenarında-kulubeler-2 Deniz-kenarında-kulubeler-3 Deniz-kenarında-kulubeler-4 Deniz-kenarında-kulubeler-5 Deniz-kenarında-kulubeler-6 cottage by the sea Deniz-kenarında-kulubeler-8 Deniz-kenarında-kulubeler-11


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git