Bebek Odası Dekorasyonu Önerileri

Bebek Odası Dekorasyonu Önerileri
7 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 259 kez okundu.

Bebek Odası Dekorasyonu Modelleri ve Modası

Trend bebek odası dekorasyonu bebeğiniz için ve bebek odası hazırlama öncesi birkaç önemli noktayı bilmeniz faydalı olacaktır. Bebek odasını dekore ederken bebeğin cinsiyetini düşünmek yaralı olacaktır.

Bebek bireyimiz erkek ise mavi renkli bebek odası dekorasyonu, bebek bireyimiz kız ise pembe bebek odası dekorasyonunu düşünebilirsiniz. Fakat bebek odası tamammen mavi veya tamamen pembe olacak diye bahsetmiyoruz.

Yapılacak bebek odası dekorasyonu standart mavinin veya pembenin hakimiyeti yerine beyaz fonun üzerinde kendini sergiliyor.

Bebek odasının duvarlarını pembeye boyamak yerine beyaza boyanmış duvarın üzerine pembe çizgiler ile yapılmış karakterler kullanılmaya özen gösteriliyor.

2016 Yılı Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek odası dekorasyonu yapmadan önce nasıl bir konsept yaratacağınıza eşiniz ile birlikte karar verin.Unutmayın ki bebek bu odada gelişecek , büyüyecek ve belkide birkaç yılını dizayn ettiğiniz odada geçirecektir.

Bebeğin, dünya ile arasında ki ilk bağ olacağı için bebek odası bu sebepten dolayı çok önemlidir. Bebek odasını tasarlarken en fazla dikkat etmeniz konulardan birisi olmalıdır.

Bebekler belli bir olgunluğa geldikten sonra dağıtmaya bayılır. Bu sebepten dolayı bebek odasında , minik bireyimizin erişebileceği yerlere oyuncaklar yerleştirmelisiniz.

Ayrıca bebek yatağının üstüne bebeğin sevdiği ya da sevebileceği oyuncakları yerleştirebilirsiniz.

Bebek odalarında kullanacağınız çizgi film karakterli kapı süsleri , kalpli kapı süsleri takmak güzel bir fikir olabilir. Bebeğin odasında bulunacak karakterler sizin seçimiz olmalıdır . Ancak bebek odasındaki renk uyumu önemlidir. Bebek odasında kullanacağınız diğer aksesuarlarda odanın rengine uyum sağlamalı , bebek bireyimiz için zarar verebilecek şekilde olmamalıdır.

2016 Kız Bebek Odası Dekorasyonu 2016 Erkek Bebek Odası Dekorasyonu


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git