2017 Trend Ahşap Masa Modelleri

2017 Trend Ahşap Masa Modelleri
24 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 671 kez okundu.

En Güzel  2017 Ahşap Masa Modelleri ve Modası

Yemek odamıza masa alırken, çoğumuz kararsız kalıyoruz. Çünkü pek çok ürün içerisinde, hangisinin bizim zevkimizi yansıttığı bulabilmek oldukça zor. Aklımızı çelecek pek çok seçenek bir arada bulunmakta. Bu kadar çok çeşit içerisinde, hiçbir zaman modası geçmeyen masalar ise ahşap olanlar.

 

 

 

2017 Ahşap masa modelleri, istediğiniz büyüklükte ve genişlikte olabiliyor. En çok kullanılan çeşidinin, dikdörtgen olduğunu biliyoruz. Dilerseniz koyu, dilerseniz daha açık tonlara sahip olan bir ahşap masa seçebilirsiniz. Açık renkli olanlar, her zaman doğal, şık ve sade bir görünüm verecektir. Koyu olanlar ise daha klasik bir şıklığın sağlayıcısı olacaktır.

 

 

 

2016 Ahşap masa modellleri, dayanıklılığı işe de göz doldurmaktadır. Bu tip masalar, genelde uzun ömürlü olurlar. Ve ahşabın modası hiçbir zaman geçmediği için, kolay kolay yenilemek zorund kalmazsınız.

 

Ahşap masanız eğer açık renk ise, onu pastel tonlardaki masa örtüleri ile bir arada kullanarak oldukça doğal bir görünüm yaratabilirsiniz. Oldukça açık renk olan ahşap masalarda, pastel renklerde vve çiçek desenli masa örtüleri, son derece şık durmaktadır.

 

 

 

 


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git