2017 Dekoratif Çekmece Kulpları

2017 Dekoratif Çekmece Kulpları
16 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

2017  Çekmece Kulpu Modelleri

      Çekmece kulpları size, odanızı, banyonuzu, salonunuzu veya çalışma odanızı dekore ederken en küçük detay gibi gözükebilir belki de.

Ancak odanızın havasını tamamen değiştirebilir ve farklı tarzları ve seçenekler ile harikalar yaratabilir.

Örneğin klasik tarzda döşediğiniz salonunuzu biraz daha modern tarza, klasik tarzda döşediğiniz bir odanızı biraz daha spor bir tarza getirebilir.

Çekmece kulplarını seçerken dikkat etmeniz gereken bir kaç konu vardır.

Öncelikle siz kullanacağınız için işlevsel olması ve sizin için pratik olması çok önemlidir.

Çok beğendiğiniz ancak sizin kullanım alışkanlığınıza hiç uygun olmayan bir çekmece kulpu hayatınızı zorlaştırabilir. Bu nedenle seçim yaparken kullanım kolaylığını göz ardı etmemeniz gerekir.

Diğer bir konu ise tarzlar bir birinden farklı olabilir, renkler bir birine zıt olabilir ancak yine de kendi içerisinde bir bütünlük sağlaması çok önemlidir.

Çekmece kulpları adeta makyajınızın en son rötuşu veya kıyafetinize renk veren aksesuarınızdır.

Bu nedenle bu konuda da dikkatli olmanız gerekir.

Çekmece kulpu modellerini monte etmek gayet kolay olduğu için mobilyanızı değiştirmeseniz bile, canınız değişiklik istediğinde sadece mobilya kulplarınızı değiştirerek evinize renk katmanız mümkün olabilir.

Bazı güzel çekmece kulpu modelleri de sadece elinizle, bazı modellerde ise sadece tornavida yardımı ile kulpları değiştirmeniz mümkün olabilir.

2017 kreasyonunda bulunan çekmece kulpları ağırlıklı olarak canlı renkli, çiçek desenli, enine ya da boyuna çizgili ve eskitme ağırlıklı.

Kısacası her zevke, her tarza ve her türlü konsepte uygun bir model bulmak mümkün.

 


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git